CK Sport-S

Cestovní kancelář Sport-S organizuje již od roku 1990 vodácké putování (1-denní, víkendy i vícedenní) po českých řekách i v zahraničí. Služby zahrnují vypůjčení sportovního vybavení (lodě, pádla, vesty, sudy), vypůjčení neoprenových bot a nepromokavých bund, poplatky za stanování, instruktora – organizátora, přepravu osobních věcí během programu, pivní sety a velký stan, SNÍDANĚ v kempech a na tábořištích. Přiobjednat lze i další služby jako grilování, pípu, ubytování v chatkách, převoz řidičů, aj.

Pro skupiny a školy připravíme individuální program dle vašich požadavků.

Sport-S dále nabízí lyžování v Rakousku, Itálii, Francii, Švýcarsku a Bulharsku s vlastní dopravou i busem, týdenní i zkrácené pobyty, speciality jako např. ubytování „pro partičky“, podzim a jaro na ledovcích, lyžáky pro školy, wellness pobyty a další.

V létě pobyty v Alpách, termálech, u jezer i u moře, rafting a canyoning v zahraničí, outdoorové akce pro firmy i školy.

Zimní i letní pobyty v prázdninovém domě Alpenrose (s polopenzí, česká kuchyně a obsluha za české ceny) v rakouském Pitztalu, s vlastní dopravou. Lyžování od října do května, v létě turistika, výlety, rafting a canyoning.

Budou zobrazeny výdejní a sběrná místa pouze této půjčovny. Ostatní půjčovny budou skryté.

gallery_made_with_nanogallery2