Využití Vodácké navigace ve vlastním webu

Vodáckou navigace můžete jednoduše a zdarma využít i na svých webových stránkách nebo v emailech. Snadno a bez znalosti programování vložíte např. kilometráž vybraného úseku řeky, informace o sjízdnosti nebo odkazy na libovolné místo na řece.

V případě technických nejasností nás kontaktujte, rádi Vám poradíme.

Obsah

Vložení odkazů do webu či emailu

Do svých webových stránek či do emailu můžete vložit odkaz do Vodácké navigace, a to na celou řeku, vybraný úsek či konkrétní místo. Můžete také zvolit, které typy bodů budou vidět (třeba pouze jezy). Půjčovny mohou využití protikonkurenční parametr, aby nezobrazovali nabídky cizích půjčoven (viz dále).

Pokud uživatel odkaz proklikne, otevře se mu na PC stránka Vodácké navigace s vybranými informacemi. Pokud odkaz proklikne na mobilu (z mailu či webu), otevře se mu mobilní aplikace Vodácká navigace , která funguje i bez připojení k internetu (pokud ji má nainstalovanou).

Na webu můžete funkci využít například pro zobrazení doporučených či vybraných úseků řeky. V emailu pak můžete svým klientům poslat odkaz na objednanou trasu a konkrétní místa vyzvednutí a předání lodí (díky mobilní aplikaci budou mít tyto informace u sebe i offline).

Příklad:
Doporučený úsek: Kácov - Štemberk
Lodě si vyzvedněte v loděnici v Kácově do 11 hodin. Cestou doporučujeme se podívat na hrad Český Štemberk


Jak získat odkaz:
Nejprve ve Vodácké navigaci nastavte přesně to, co má být v odkaze vidět. Vyberte řeku, konkrétní úsek, konkrétní body na zobrazení… Pak stačí zkopírovat aktuální URL adresu se všemi parametry. A nebo použijte funkci Sdílet, ve které můžete správný odkaz zkopírovat či rovnou odeslat někomu emailem.

Do emailu můžete odkaz pouze nakopírovat, sám se stane proklikávacím. Nebo je možná ho obalit HTML značkou <A>
Ukázka použití:

Vložení interaktivní mapy do webu

Nabízíme také možnost přímého vložení interaktivní mapy a kilometráže do Vašeho webu. Jak to vypadá se můžete podívat na příkladu níže.

Opět, stejně jako u odkazů, můžete vybrat, který úsek a jaké informace budou na Vaší mapě zobrazeny.

Technicky je vše řešeno pomocí HTML prvku IFRAME, který můžete nastavit požadovanou velikost. Má-li IFRAME šířku minimálně 500px, zobrazí se mapa i seznam. Jinak se zobrazí pouze seznam (či pouze mapa).

Správný kód Vám opět vygeneruje funkce Sdílet, která je popsaná výše v tomto článku.

Příklad:
Ukázka použití:

Informace o aktuální sjízdnosti

Do svého webu můžete také přidat přehledné informace o aktuální sjízdnosti vybraného úseku řeky. Pro získání správného kódu využijte generátor, který Vám vrátí příslušný kód na základě požadovaného nastavení.

Generátor widgetu sjízdnosti


Příklad:
Ukázka použití:

API funkce

Pro interní systémy vodáckých půjčoven nabízíme možnost přímého napojení na Vodáckou navigaci pomocí API rozhraní. Více v článku API funkce.

Logo Vodácké navigace

Na svém webu můžete využít i logo Vodácké navigace. Připravili jsme ho pro Vás v několika různých podobách.
Příklad:
logo
Ve velkém rozlišení najdete zde.
logo
logo
Ve velkém rozlišení najdete zde.

Potlačení konkurenčních půjčoven

Pro partnerské půjčovny nabízíme možnost skrýt zobrazení konkurence. Chápeme, že nechcete, aby se na Vašem webu či pod Vašimi odkazy objevovali informace o dalších půjčovnách.

Aby se zobrazovala pouze Vaše půjčovna, je potřeba znát její Partnerské ID (sdělíme Vám ho na dotaz). Pak stačí do všech URL odkazů přidávat parametr "partnerIds=;X;" kde X je hodnota Partneského Id.

Příklad (zobrazí se pouze půjčovna ASK) https://www.vodackanavigace.cz/reka.aspx?id=1&uo=3004&ud=3005&partnerIds=;2;