SUNDISK Family

Půjčovna lodí Jizera

Lodě si můžete půjčit v našich kamenných základnách Žlutá plovárna Malá Skála, v obcích Líšný a Kemp Dolánky. Půjčujeme plastové kanoe SAMBA pro 2 až 4 osoby, nafukovací rafty Colorado, kajaky na lehkou i divokou vodu i novinku na českých vodách - paddleboardy. Lodě si půjčujete a vracíte v našich vodáckých základnách a vozíme je také po celém toku řeky Jizery. Půjčovna lodí SUNDISK Family - výlety pro celou rodinu. Zarezervujte si váš vodácký výlet!

Rodinný výlet na kanoi? Žádný problém.

Půjčovna lodí SUNDISK Family jako jediná na Jizeře půjčuje prodloužené kanoe pro celou čtyřčlennou rodinu. Do kanoe SAMBA se pak kromě vás ještě hravě vejde sud na suché věci o objemu 50 L nebo i střední pejsek. Nebojte se s půjčovnou lodí SUNDISK Family se nepotopíte.

Půjčovna lodí Jizera - Žlutá plovárna zajišťuje dopravu lodí, osob i bagáže na start vašeho vodáckého výletu či z cíle splutí po celém toku řeky Jizery i Nisy. Máte dost času a sil? Využijte pro zpáteční cestu našich koloběžek značky KOSTKA a vyzkoušejte si program Tam na lodi, zpět na koloběžce".
Objednat lodě


Budou zobrazeny výdejní a sběrná místa pouze této půjčovny. Ostatní půjčovny budou skryté.

gallery_made_with_nanogallery2

Výdejní a sběrná místa

Jizera (5)