Vodácké půjčovny na řece

Více informací
Maleček rafting
působí na: Vltava
Maleček rafting - to je především profesionalita, zkušenost a tradice - již 29 let. Půjčujeme lodě a rafty k plavbě na řece Vltavě. Naší specialitou je i plavba historickým jádrem města Český Krumlov.
Více informací
SportBP
působí na: Vltava
Jsme půjčovna lodí a raftů. Naší domácí řekou je Vltava, ale již více jak 20 let půjčujeme lodě a rafty i na ostatní řeky (především Lužnici, Otavu a Sázavu). Zajistíme dopravu materiálu i osob.
Více informací
E-Půjčovna lodí
působí na: Vltava
Jsme moderní rodinná půjčovna lodí a vodáckého vybavení se zázemím v Boršově nad Vltavou. Působíme na řekách: Vltava, Otava a Lužnice. Pořádáme firemní akce. Zajišťujeme dopravu vybavení i lidí.
Více informací
CVOK
působí na: Orlice a Divoká Orlice, Orlice a Tichá Orlice, Vltava
Více informací
SURFSPORT Rafting & Biking
působí na: Vltava
Půjčovna kánoí, raftů, kajaků, paddleboardů, ale i kol, elektrokol a koloběžek. Zajišťujeme jednodení a vícedení vodácké výlety na řece Vltavě v úseku mezi Vyšším Brodem a Boršovem nad Vltavou.
Více informací
Lora
působí na: Vltava
Jsme malá rodinná půjčovna u Českého Krumlova na řece Vltavě. Půjčujeme plastové kánoe SAMBA a VYDRA. Nafukovací lodě a rafty včetně vodáckého vybavení za nízké ceny.
Více informací
Dronte
působí na: Berounka, Lužnice, Nežárka, Ohře, Otava, Vltava, Jizera, Hron
Více informací
Půjčovna Marie
působí na: Lužnice, Lužnice přes Novou řeku, Nežárka, Otava, Sázava, Vltava
Naše půjčovna působí na trhu více jak dvacet let. Nabízíme kvalitní materiál a slušné jednání. Stálí zákazníci u nás mají výrazné slevy.
V případě zájmu o registraci Vaší půjčovny do katalogu Vodácké navigace nás kontatujte.